Barbora Olejníková v LAS VEGAS

NZ models, s.r.o. mělo možnost doprovázet absolutní vítězku soutěže Czech&Slovak Photo Girl 2016 do města luxusu a hříchu Las Vegas. Více informací naleznete na stránkách www.photogirl.cz :-) Fotografie pro nás pořídil Vratislav Noha, www.nohafotograf.cz Děkujeme.
Se zmíněnou soutěží krásy jsme navázali další spolupráci, viz odkaz: http://www.photogirl.cz/novinka?id=67 Těšíme se.
Casting v Kaiserštejnském paláci, Praha 8/2016
Iva Svitáková a Marie Budějská

...židle v atelieru výtvarníka pana Jana Brabence...  www.atelerjan.eu  Fotografováno pro časopis Medicína a umění, vychází 10/2016 
http://www.medicinaaumeni.cz/
Veronika Knedliková

NZ models, s.r.o. mělo tu čest na Slavnostní akci pořádané Sdružením přátel piva předat cenu za 1. místo v kategorii PIVOVAR ROKU, kterým se stal Hubertus Kácov http://pivovarkacov.cz/ Cenu z rukou jednatelů NZ models Ing. Jiřího Zemana a Vratislava Nohy převzal ředitel pivovaru Ing. David Hořejší. Za tuto příležitost SPP srdečně děkujeme a Pivovaru Kácov gratulujeme nejen k úžasné obhajobě loňského zlata, ale také k výbornému pivu, které v Kácově prostě umí :-) Více informací naleznete na stránkách http://www.pratelepiva.cz/  Fotografie zhotovil fotograf Vratislav Noha www.nohafotograf.cz s naší krásnou modelkou Veronikou Knedlikovou.
Kateřina Stachová

NZ models nafotilo snímky s naší krásnou modelkou, a to Kateřinou Stachovou, kterou si pro svůj projekt vybrala módní návrhářka Markéta Höschlová. Fotografie pořídil Vratislav Noha. A co nám o sobě a k módnímu návrhu řekla sama Markéta? "Od malička je šití mojí vášní, nicméně také ráda maluji a nyní jsem tyto dvě aktivity spojila v jednu jedinečnost. Inspirací je pro mě často sama příroda, která mě fascinuje svou rozmanitostí, ale zároveň exaktností. To, že budu na oblečení budu malovat vlastně i rozhodlo o materiálu. V tomto případě se jedná o bavlněný úplet, který zároveň i splňuje nároky na příjemné nošení a kvalitu. Střih jsem modelovala tak, aby působil moderně, mírně extravagantně a i vhodně doplnil malbu do originálního celku." Děkujeme za informace a spolupráci a těšíme se na další zajímavé kolekce.
Markéta Lukasová

...aneb foto-procházka Prahou s finalistkou Czech&Slovak Photo Girl...  http://www.photogirl.cz/ 
Markéta následně obsadila v soutěži krásné třetí místo, gratulujeme :-)
Model: Markéta Lukasová
Fotograf: Vratislav Noha
Barbora Fantyšová

...aneb foto-auto-procházka na pole u Chotýšan s finalistkou Czech&Slovak Photo Girl 2016... http://www.photogirl.cz/ 
Nutno prozradit, že Barbora se stala v uvedené soutěži vítězkou u veřejnosti prostřednictvím SMS hlasů... Gratulujeme.
Model: Barbora Fantyšová
Fotograf: Vratislav Noha
Sabina Jarošová

Fotoprocházka po Smíchově - 26.9.2016
model: Sabina Jarošová, finalistka Czech&Slovak Photo Girl 2016 http://www.photogirl.cz/ 
Fotograf: Vratislav Noha
Aneta Roučková

Fotoprocházka po Smíchově - 26.9.2016
model: Aneta Roučková, finalistka Czech&Slovak Photo Girl 2016 http://www.photogirl.cz/  
Fotograf: Vratislav Noha